o kursach

Kto jest producentem kursów?

Producentem kursów jest najczęściej Grow One Collective. 

Jest to zespół, który pomaga ludziom czerpać większą satysfakcję z pracy, a jednocześnie osiągać ponadprzeciętne efekty. Współpracuje z menedżerami zarządzającymi zespołami ludzi, aby ich zespoły stały się bardziej kreatywne, innowacyjne, bardziej skuteczne, by ich członkowie posiedli nową metakompetencję – uważność.

Czym są kursy?

MOJEKURSY to internetowe kursy rozwojowe, umieszczone na platformie szkoleniowej. Znajdują się tu kursy do samodzielnej nauki oraz takie, które są wzbogaceniem kursów prowadzonych tradycyjnie (stacjonarnie) lub za pomocą webinariów. Właścicielem marki MOJEKURSY jest Mr. Bloom sp. z o.o.

Z czego składają się kursy?

Kursy składają się z wielu elementów. Najważniejszym jednak elementem jest instrukcja, zawierająca inspiracje do Twojego osobistego treningu. Po zalogowaniu się na platformie, na swoim koncie możesz natychmiast przejść do kursu, obserwować postęp, wracać do lekcji dowolną ilość razy, zapisywać się na inne kursy, zgłaszać potrzebę zmian. Zapisując się na kursy otrzymasz nielimitowany dostęp do zakupionych kursów. Możesz z nich korzystać, kiedy chcesz i gdzie chcesz, przy wykorzystaniu dowolnego urządzenia (komputer, smartfon, tablet).

Co jest najważniejszym elementem kursów?

Najważniejszym elementem są instrukcje do Twojej osobistej praktyki. Przyjmują one postać filmów, audio, tekstów, zeszytów ćwiczeniowych, swego rodzaju gier, które wykonujesz bezpośrednio wewnątrz kursu. Forma instrukcja zapewnia jej optymalną skuteczność.

Co to są quizy?

Quizy mają różną formę, np. pytań z kilkoma odpowiedziami do wyboru (1, 2, 3, 4). Dzięki nim możesz sprawdzać zdobytą wiedzę. Ilość, rodzaj, zakres i układ pytań jest zależna od specyfiki kursu. Ich celem jest pogłębianie Twojej wiedzy i umiejętności, a nie ich sprawdzanie. Wierzymy bowiem, że uważność i dbałość o własne zdrowie i rozwój nie nadają się na certyfikat. Mimo wszystko możesz otrzymać certyfikat ukończenia kursu.

Czy mogę pobrać kurs?

Dosłownie rzecz biorąc – nie, wszystkie lekcje możesz oglądać w internecie, pobrać możesz niemal wszystkie elementy składowe kursu. Jednak, choćby ze względu na to, że w trakcie kursu masz możliwość uczestniczyć w społeczności innych osób biorących udział w kursie (np. w forum), nie możesz pobrać dokładnie tego kursu na komputer. Pamiętaj, że same pobrane elementy (np. pliki) to nieco niekompletny kurs. Kompletny kurs jest dostępny jedynie na platformie MOJEKURSY.

Jak długo mam dostęp do kursu?

Dostęp do kursu nie jest ograniczony czasowo. W każdej chwili możesz zalogować się na platformę i korzystać, ile razy chcesz, z zakupionego szkolenia. Dostęp nieograniczony czasowo daje Ci ponadto gwarancję tego, że otrzymasz również wszystkie aktualizacje i dodatkowe elementy szkolenia.

Jak pobrać materiały dodatkowe?

Materiały do kursu możesz pobrać albo poprzez pojawiające się w lekcjach odnośniki, albo poprzez Twoje konto, które udostępniamy w ramach platformy MOJEKURSY.

Kwestie techniczne

Jakie są konieczne warunki techniczne, żeby skorzystać z kursu?

Do korzystania z kursu wystarczy dowolna przeglądarka internetowa zainstalowana na komputerze, telefonie lub tablecie. Rzecz jasna zalecamy najnowsze wersje przeglądarek. Jeżeli potrafisz odtwarzać filmy, które są na naszych stronach to znaczy, że bez problemu będziesz mógł również korzystać ze szkolenia na naszej platformie. Podobnie jeśli chodzi o inne urządzenia.

Czy muszę zakładać konto na platformie?

Tak, aby korzystać z kursów (bezpłatnych i płatnych) należy założyć swoje konto na platformie (zarejestrować się). Bez zakładania konta możliwe jest kupno książek oraz dostęp do kilku, wybranych lekcji w niektórych kursach. Jeśli istnieje możliwość zakupu/dostępu do materiału bez rejestracji – oznaczone jest to zieloną etykietką BEZPŁATNY.

Ile czasu muszę czekać na uzyskanie dostępu do platformy i kursu?

Dostęp do kursu otrzymasz natychmiast po opłaceniu i zaksięgowaniu na naszym koncie zamówienia. Jeśli płacisz za pomocą systemu PayU lub PayPal – dostęp uzyskujesz natychmiast.

Czy dane, które zamieszczam są bezpieczne?

Tak. Dbamy o dane osobowe naszych klientów, nie udostępniamy ich innym podmiotom. Nasza firma, zgodnie z ustawą, przestrzega polityki bezpieczeństwa danych osobowych i dokładamy wszelkich starań, aby Twoje dane osobowe były u nas bezpieczne. Więcej możesz dowiedzieć się na stronie z regulaminem.

Z jakich urządzeń dostępne są kursy?

Ze wszystkich podłączonych do internetu urządzeń. Możesz korzystać z komputera, tabletu i telefonu.

Kupowanie

Jak mogę kupić kurs?

Zamówienia możesz składać wyłącznie za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, ponieważ wyłącznie w taki w sposób zgodnie z obowiązującym w naszym kraju prawem oraz naszymi rozwiązaniami jesteśmy w stanie zapewnić Ci pełnoprawny dostęp do kursu. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z zakupem, to zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Zadzwoń (tel. +48 728 823 883) lub napisz, a my przeprowadzimy Cię przez proces składania zamówienia. Adres e-mail: [email protected]

Czy dostanę fakturę?

Tak, do każdego zamówienia, zgodnie z obowiązującym prawem, wystawiamy fakturę, jako dowód transakcji. W koszyku podczas składania zamówienia masz możliwość podania danych, które znajdą się na dokumencie. Faktura będzie dostępna z chwilą, gdy zamówienie będzie zrealizowane, otrzymasz ją w mailu oraz będzie dostępna bezpośrednio z panelu klienta sklepu.

Co zrobić jeśli pomyliłem się w zamówieniu?

Dostęp do kursu otrzymasz natychmiast po opłaceniu i zaksięgowaniu na naszym koncie zamówienia. Jeśli płacisz za pomocą systemu PayU lub PayPal – dostęp uzyskujesz natychmiast.

Czy rejestracja jest płatna i wiąże się z jakimiś zobowiązaniami?

Rejestracja jest zupełnie darmowa, umożliwia dostęp do niektórych kursów, bez konieczności zakupu i jest warunkiem korzystania z platformy. Rejestracja polega na założeniu konta, na którym znajdziesz pełną historię Twoich zamówień, płatności, faktur oraz będziesz mieć możliwość korzystania w dowolnym miejscu i czasie z zakupionych przez siebie kursów. W każdej chwili możesz też usunąć swoje konto.

Czyli rejestracja jest bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje.

Czy mogę kupić kurs dla kogoś innego, np. pracowników mojej firmy? Jak to zrobić?

Tak, możesz złożyć zamówienie, w którym dane właściciela konta są inne niż dane płatnika znajdujące się na fakturze, pamiętaj jednak, aby nas o tym poinformować, abyśmy mogli założyć konta dla końcowych użytkowników. Wpisz dane osób (imię, nazwisko i e-mail) w mailu do nas. Nasz adres: [email protected]

Czy dajecie rabaty na kursy, np. przy kupowaniu ich większej ilości?

Tak. Jeśli kupujesz kursy dla większej ilości osób, skontaktuj się z nami.

Czy mogę dokonać zwrotu kupionego szkolenia?

Tak, w ciągu 7 dni od zakupu, jeśli uznasz, że nasz kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny. Napisz do nas mail: [email protected] i poinformuj nas o tym. W tym wypadku, w terminie 30 dni od odstąpienia od umowy, zwrócimy Ci zapłaconą kwotę.

Jakie są formy płatności?

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

Przelew na konto bankowe – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail, potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU oraz PayPal, do których zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

Płatność PayPal – płacąc z PayPal używasz swojego konta lub karty (pamiętaj, że aby dokonać płatności przez konto PayPal – musisz je założyć), PayPal oferuje również możliwość płatności kartą.

Płatność PayU – system obsługi kart i większości banków, operujących w Polsce.

W razie pytań pisz do nas [email protected]

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Czy dostanę gwarancję?

Tak, w naszym systemie dajemy Ci tzw. Gwarancję Satysfakcji: jeśli nasze kursy nie spełniły Twoich oczekiwań i jesteś niezadowolona/niezadowolony, masz 7 dni od zakupu, by nas poinformować o tym, że chcesz zrezygnować z umowy, wówczas oddamy Ci wpłaconą przez Ciebie kwotę.

Close Menu