Zapraszamy do kontaktu

NASZA MISJA
Pomagamy ludziom czerpać większą satysfakcję z pracy, a jednocześnie osiągać ponadprzeciętne efekty. Zależy nam, by nie tylko aktywne zawodowo osoby, ale wszyscy, którzy dbają o swój rozwój posiedli nową metakompetencję, którą rozumiemy, jako:
  • Umiejętność uczenia się innych kompetencji, czyli wprowadzania naszej wiedzy w życie. Znamy wiele metod i koncepcji przywództwa, jednak rzadko z nich korzystamy. Metakompetencja odpowiada nam na pytanie JAK coś zrobić, a nie CO. Na przykład możemy doskonale znać metody zarządzania konfliktem, ale niekoniecznie je stosujemy w praktyce. Mindfulness pomoże nam wprowadzić tę wiedzę w życie.
  • Technikę, metodę treningu, który prowadzi do rozwoju różnych kompetencji, takich, jak: lepsze zarządzanie stresem, podejmowanie lepszych decyzji, kreatywność.
Dlatego na tej platformie będziecie mogli znaleźć kursy, które pomogą Wam w lepszym rozumieniu siebie, rozwoju, uczeniu się nowych rzeczy.
 NASZE WARTOŚCI
Ważne jest dla nas podnoszenie nie tylko efektywności zawodowej, ale też jakości życia osobistego i ogólnego dobrostanu jednostki.
WIĘCEJ O NAS
Zobacz naszą stronę firmową, poznaj naszych autorów, konsultantów i trenerów.
PRZEŚLIJ SWOJE KURSY

Dołącz do nas. Jeśli brakuje Ci jakiegoś kursu, szukasz sposobu, by uczyć innych, masz pomysł na własny kurs – skontaktuj się z nami. Jeśli napiszesz do nas maila, zaproponujemy Ci formę współpracy. Oferujemy pomoc w tworzeniu kursów, miejsce na naszej platformie i wiele więcej.
Zapraszamy!

Close Menu